teambedbathtub

 

Merhabalar Kıymetli Misafirlerimiz VillaHanem Ailesine Hoş Geldiniz

Uzun yıllardır emlak söktöründe sayısız işler yapmış olan bizlerin ilk önceliği yola çıktığımız ilk günden bu yana , siz konuklarımıza profosyenel , kurumsal ve kaliteli hizmet vermek olmuştur. VilaHanem.com VHN VİLLA HANEM EMLAK TURİZM İNŞAAT LİMİTED ŞİRKETİ ' ne ait bir markadır. VillaHanemTürkiyenin en seçkin villalarının olduğu , Hane Kiralama Portalıdır ve sizlere daha iyi hizmet verebimek için pörtföyümüzdeki en çok villanın olduğu villa kiralamanın kalbi Antalya Kalkan ' da ana cadde üzerinde hizmet vermektedir.

VillaHanem kuruluşundan bugüne izlediği  dürüst hizmet politikaları , müşteri memnuniyet oranı , sektördeki yaptığımız ataklar ve yatırımları ile her gün üstüne koyarak büyümektedir.

Pörtföyümüzde bulunan birbirinden seçkin villalar ve apartlarımızla , Antalya ve Muğla bölgesi satılık ve kiralık hanelerimiz ile siz misafirlerimize en iyi hizmeti verebilmek için bu yola çıktık. Bunun yanında tatiliniz süresince; havaalanı transferi, araç kiralama, tüplü dalış, tekne ve yat turları,vip jip safari turları gibi alanlarda hizmet sunan anlaşmalı olduğumuz şirketler ile siz değerli müşterilerimize hayalinizdeki tatili en iyi şekilde geçirmeniz için elimizden geleni yapıyoruz.

İçimizdeki tutku ve heyecan ilk günkü gibi devam etmekte uzman ekibimiz ve deneyimli satış danışmanlarımızla sektörde faaliyet göstermekteyiz.Siz misafirlerimize hayalinizdeki tatili yaşatmak için elimizden geleni yapmak görevimizdir.

Faaliyet Belgelerimiz ve Ofisimizden Kareler

 

 

Neden Villahanem

*Uzman Ekip

*Güvenilir Hizmet

*En iyi fiyat garantisi 

*Villanızı Villahanem'den kiralayın işi uzmanına  bırakın.

Ayrıcaklılarımız Neler

Senelerdir elde etmiş olduğumuz bilgi birikimimizi ve tecrebemizi siz misafirlerimize en kısa ve en doğru yoldan aktarıyoruz..Bölgenin yerli halkından olup adresimizin belli olması muhattap olacağınız bi şirketin olması siz misafirlerimize extra bi güven vermektedir.

Neredeyiz

Kalkan Mahallesi Şehitler Caddesi NO:30/2  Kaş/ANTALYA

(Kalkan Merkez'de ana cadde de şok market üstünde hizmet vermekteyiz.)

UYGUNLUK TAKVİMİ
Müsait
Dolu
Ödeme Bekliyor
Giriş-Çıkış
REZERVASYON OLUŞTUR
Tarihler Müsait
Giriş Saati :Çıkış Saati :