teambedbathtub

 

Telefon ile Rezervasyon: Rezervasyon yapmak istediğiniz vilayı/apartı belirledikten sonra sizden hangi villa olduğunu öğrenmek için villanın ismi VillaHanem yetkili personeli tarafından istenecektir, İstediğiniz tarihlerin rezerve durumu kontrol edildikten sonra size ulaşabileceğimiz ve rezervasyon sahibine ait bilgiler yetkili personelimiz tarafından alınır ve size ödeme yapacağınız hesap bilgileri belirtilir bu işlemlerin sonucunda Ön Rezervasyon işleminiz tamamlanmış olur. Belirtilen hesaba gereken ön ödemenin yapılmasıyla villa belirttiğiniz tarihlerde adınıza bloke edilir ve tarafınıza en geç 24 saat içersinde Rezervasyon Onayı mail olarak gönderilir.

Online Rezervasyon:  Konaklamak istediğiniz villanın/apartın detay sayfasında yer alan “Online Rezervasyon” panelini kullanarak rezervasyon talebi girişinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu girişi sırasıyla;

1-) Villayı/Apartı kiralamak istediğiniz tarih aralığını seçiniz.

2-) Sistem konaklamak istediğiniz villanın/apartın seçili günlerdeki toplam fiyatını otomatik olarak hesaplayacaktır.

3-) Villayı/apartı kiralamak istediğiniz tarihleri ve fiyatı onaylıyorsanız bilgilerinizi eksiksiz girdikten sonra “Talep Gönder” butonuna tıklayınız.

4-) Bu aşamada talebiniz bize ulaşmaktadır. Kiralamak istediğiniz villanın/apartın müsaitlik durumunu kontrol ettikten sonra sisteme girmiş olduğunuz mail adresinize “Ön Rezervasyon Belgesi” gönderilecektir.

5-) “Ön Rezervasyon Belgesi” ndeki bilgilerinizi tekrar kontrol edip, bilgileriniz doğru ise belge üzerindeki “Ödeme Yap” butonuna tıklayınız.

6-) Ödeme sayfasında;

     a) Eğer “Kredi kartı” ile ödeme yapmak istiyorsanız, gerekli kart bilgilerini doldurup ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

     b) Eğer “EFT/Havale” ile ödeme yapmak istiyorsanız, açılan sayfada ödeme yapmanız için gerekli şirket bilgilerimiz çıkacaktır. Bu bilgiler ile ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

8-) Ödeme işlemi gerçekleştikten sonra, sisteme girmiş olduğunuz mail adresine tarafımızdan “Rezervasyon Onay Belgesi” gönderilecektir.

Rezervasyonumu Nasıl Görebilirim?

İlgili villanın/apartın “Müsaitlik Takvimi” nden rezervasyon tarihlerinizi yeşil renkli olarak göreceksiniz. Takvimdeki günlerin yeşil renkli olması, o tarihlerin artık dolu olduğu anlamına gelmektedir. Ya da sitemizin üst tarafında yer alan “Rezervasyonlarım” bölümünden gerekli bilgileri girerek, rezervasyon onay bilgilerinizi görebilirsiniz.

Konaklama Sırasında Herhangi Bir Problem Olursa Ne Yapmalıyım?

Tüm tatiliniz süresince, kiraladığınız villa/apart ile ilgili her türlü sıkıntı ve şikayetlerinizde Villa Hanem ailesi olarak sizlere yardımcı olmaktayız. Bize telefonla veya elektronik posta ile bilgi vermeniz yeterli olacaktır.

Tatil Konutumun Yerini Nasıl Bulurum ve Kimden Teslim Alabilirim?

Tüm villalarımız/apartlarımız, bulunduğu bölgedeki yetkililerimiz tarafından size tanıtılıp teslim edilmektedir. Kiralamış olduğunuz villanın/apartın bulunduğu tatil bölgesine ulaştığınızda, bizi veya size ayrıca iletilen görevli/yetkili telefonunu aramanız ya da ofisimize gelmeniz yeterli olacaktır. Yetkili bir personelimiz size eşlik edecek, sizi villaya/aparta ulaştıracak ve gerekli bilgileri size aktardıktan sonra anahtarı size teslim edecektir.

 

 

 

 

 

 

UYGUNLUK TAKVİMİ
Müsait
Dolu
Ödeme Bekliyor
Giriş-Çıkış
REZERVASYON OLUŞTUR
Tarihler Müsait
Giriş Saati :Çıkış Saati :